Çukurova Kitap Fuarı 16. Kez Kapılarını Açmaya Hazırlanıyor

Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Fuarcılık A.Ş. destekleri ile hazırlanan Çukurova 16. Kitap Fuarı, 13 – 21 Ocak 2023 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.
Düzenlendiği ilk yıldan bugüne bölgenin kültürel yaşamına önemli katkılar sağlayan Çukurova Kitap Fuarı bu yıl 300’e yakın yayınevi, marka ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla düzenlenecek. 2024 yılının ilk kitap fuarı panel, söyleşi, şiir dinletisi ile çocuk etkinliklerinden oluşan 93 kültür etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Çukurova Kitap Fuarı Tüyap Adana’da 15. kez kapılarını açtı

Tüyap Adana Fuarcılık tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Çukurova Fuarcılık A.Ş. destekleriyle düzenlenen Çukurova 15. Kitap Fuarı, bugün itibariyle Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı. İlk günden yoğun katılımın bulunduğu fuar, 22 Ocak’a kadar devam edecek.

Çukurova Kitap Fuarı’nın resmi açılış törenine Adana Valisi Dr. Süleyman Elban, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Türkiye Yayıncılar Birliği Genel Sekreteri Nazlı Berivan Ak, Tüyap Fuarcılık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Ünal ve Tüyap Fuarlar Yapım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Gökalp Gökdemir’in yanı sıra şehir protokolü katıldı. Bugün itibariyle Adana’da on beşinci kez kapılarını açan fuar, bölgenin sosyal ve kültürel gelişimine olumlu katkı sağlamaya devam edecek. Onlarca kültür etkinliği ve imza günleri düzenlenecek olan fuar, 9 gün boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak.

ÇUKUROVA KİTAP FUARI İLE KİTAP FUARLARI TEKRAR BAŞLIYOR

Tüyap Adana Fuarcılık tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile düzenlenecek olan Çukurova 14. Kitap Fuarı, 19-27 Şubat 2022 tarihleri arasında Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmak için gün sayıyor.

YILIN İLK KİTAP FUARI ADANA’DA AÇILIYOR

Kuruluşumuz  TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği  işbirliği, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş. desteği ile düzenlenen Çukurova 13. Kitap Fuarı, 4-12 Ocak 2020 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

ÇUKUROVA 12. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ile işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 12. Kitap Fuarı, 13 Ocak 2019 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi. Fuarı, geçtiğimiz yıla oranla %7 artışla 363.575 kitapsever ziyaret etti.

ÇUKUROVA 12. KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında düzenlenen Çukurova 12. Kitap Fuarı, bugün saat 12.00’de düzenlenen resmi açılış töreni ile kapılarını açtı.

ÇUKUROVA 12. KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANDI

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

YILIN İLK KİTAP FUARI ADANA’DA AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 12. Kitap Fuarı, 5-13 Ocak 2019 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

ÇUKUROVA 11. KİTAP FUARI ZİYARETÇİ REKORUYLA SONA ERDİ

Çukurova 11. Kitap Fuarı, 14 Ocak 2018 Pazar akşamı saat 19.00’da ziyaretçi rekoruyla sona erdi. Fuarı, geçtiğimiz yıla oranla %28,5 artışla 340.395 kitapsever ziyaret etti.

ÇUKUROVA 11. KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile 6-14 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, bugün saat 12.00’de düzenlenen resmi açılış töreni ile TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açtı.

ÇUKUROVA 11. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Çukurova 11. Kitap Fuarı'nın basın toplantısı bugün Adana'da gerçekleşti. Toplantıda fuar hakkında detaylı bilgiler, fuar katılımcı listesi, etkinlik programı ve imza günleri açıklandı.

ÇUKUROVA KİTAP FUARI ETKİNLİK PROGRAMI AÇIKLANIYOR

Yılın ilk kitap fuarına ev sahipliği yapacak Çukurova Kitap Fuarı’na 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken 80 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacaktır.  

YILIN İLK KİTAP FUARI ADANA’DA AÇILIYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 6-14 Ocak 2018 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Çukurova 10. Kitap Fuarı, 15 Ocak 2017 Pazar akşamı saat 19.00’da 265 bin okurun ziyaretiyle sona erdi.

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

7 Ocak Cumartesi günü Adana'da kapılarını açan Çukurova 10. Kitap Fuarı okurların ilgisiyle ilk dört günü geride bıraktı. Fuar, 15 Ocak Pazar akşamına kadar çok sayıda yazarı konuk etmeye devam ediyor.  

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile 7 - 15 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, bugün saat 12.00’de kapılarını açtı.

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

Çukurova Kitap Fuarı, 7 Ocak 2017 Cumartesi günü (yarın) TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açarak 15 Ocak Pazar akşamına kadar kitapseverleri ağırlayacak. 

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Çukurova Kitap Fuarı, 7 Ocak 2017 Cumartesi günü TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açarak 15 Ocak Pazar akşamına kadar kitapseverleri ağırlayacak. 

ÇUKUROVA KİTAP FUARI AÇILIYOR

Çukurova Kitap Fuarı, onuncu yılında çok sayıda yazarı konuk etmeye hazırlanıyor. Programda panel, söyleşi ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğine 300 yazar katılıyor.  

ÇUKUROVA KİTAP FUARI 10 YAŞINDA

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 7-15 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

ÇUKUROVA 13. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği ile işbirliği, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 13. Kitap Fuarı, 12 Ocak 2020 Pazar akşamı saat 19.00’da 368.334 kitapseverin ziyaretiyle sona erdi. Ziyaretçilerin 59.215’i fuarı okullarıyla birlikte ziyaret eden öğrencilerdi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da yetişkin kitapseverlerin fuara ilgisi özellikle ikinci hafta sonunda yoğunlaştı.

ÇUKUROVA 13. KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz  TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği  işbirliği, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş. desteği ile düzenlenen Çukurova 13. Kitap Fuarı, 4 Ocak 2020 Cumartesi günü TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde Adana Valisi Sayın Mahmut Demirtaş tarafından açıldı. Düzenlenen resmi açılış törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar, Türkiye Yayıncılar Birliği Başkanı Sayın Kenan Kocatürk, TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat Alagöz ve TÜYAP Kültür Fuarları Kurumsal İletişim Müdürü Sayın Cemran Öder konuşmalarıyla katıldı.

ÇUKUROVA 13. KİTAP FUARI YAKLAŞIYOR

Kuruluşumuz  TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş.  tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği  işbirliği, Adana Valiliği, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş. desteği ile düzenlenen Çukurova 13. Kitap Fuarı, 4-12 Ocak 2020 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.