Sık Sorulan Sorular l Çukurova Kitap Fuarı

Fuar, hangi tarihler arasında gerçekleşiyor?
Çukurova 16. Kitap Fuarı, 13-21 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
Fuar’ı hangi saatler arasında ziyaret edebilirim?

Çukurova 16. Kitap Fuarı’nı 13-20 Ocak tarihleri arasında 10:00 – 20:00 saatleri aralığında ziyaret edebilirsiniz. Fuarın son günü olan 21 Ocak 2024 Pazar günü ise fuarı, 10:00 – 19:00 saatleri aralığında ziyaret edebilirsiniz.

Fuar, nerede ve nasıl ulaşabilirim?
Çukurova 16. Kitap Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Ulaşım seçenekleri için tıklayınız.
Fuar’a giriş ücretli mi?
Çukurova 16. Kitap Fuarı’na girişler tüm ziyaretçilerimiz için ücretsizdir.
Fuar’da hangi indirimlerden yararlanabilirim?
Çukurova 16. Kitap Fuarı’na katılan yayınevleri, kitapseverler için çeşitli indirim olanakları sağlamaktadır. Uygulanan tüm indirimlerin sorumluluğu, tamamen ilgili yayınevine aittir.
Fuar etkinlik programına nasıl ulaşabilirim?
Çukurova 16. Kitap Fuarı’na ait etkinlik programı kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

İptal ve değişiklikler, ilgili yayınevi tarafından yapılmaktadır. İstenmeyen bir durumla karşılaşmamak adına güncel etkinlik programını kontrol etmeyi unutmayınız.
Fuar imza günleri programına nasıl ulaşabilirim?
Çukurova 16. Kitap Fuarı’na ait imza günleri programı kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

İptal ve değişiklikler, ilgili yayınevi tarafından yapılmaktadır. İstenmeyen bir durumla karşılaşmamak adına güncel etkinlik programını kontrol etmeyi unutmayınız.
Fuar’a hangi yayınevleri katılım sağlıyor?
Çukurova 16. Kitap Fuarı, on binlerce kitapseveri çeşitli yayınevi, dernek ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya getiriyor.
Fuar katılımcı listesini incelemek için tıklayınız.
Fuar’da hangi tür yayınları bulabilirim?
Çukurova 16. Kitap Fuarı’nda farklı türlere sahip kitapları, süreli yayınları, gazete ve dergi yayınlarını, fanzinleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
Fuar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?
Çukurova 16. Kitap Fuarı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki kanallar aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
E-Mail: kitapfuari@tuyap.com.tr
Telefon: 0 (322) 256 90 90 - 0 (212) 867 11 00