Sık Sorulan Sorular l Çukurova Kitap Fuarı

Fuar, hangi tarihler arasında gerçekleşiyor?
Çukurova 17. Kitap Fuarı’nın tarihi kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.
Fuar’ı hangi saatler arasında ziyaret edebilirim?

Çukurova 17. Kitap Fuarı’na ait ziyaret saatleri kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.

Fuar, nerede ve nasıl ulaşabilirim?
Çukurova 17. Kitap Fuarı, TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecektir. Ulaşım seçenekleri için tıklayınız.
Fuar’a giriş ücretli mi?
Çukurova 17. Kitap Fuarı’na girişler, tüm ziyaretçilerimiz için ücretsizdir.
Fuar’da hangi indirimlerden yararlanabilirim?
Çukurova 17. Kitap Fuarı’na katılan yayınevleri, kitapseverler için çeşitli indirim olanakları sağlamaktadır. Uygulanan tüm indirimlerin sorumluluğu, tamamen ilgili yayınevine aittir.
Fuar etkinlik programına nasıl ulaşabilirim?
Çukurova 17. Kitap Fuarı’na ait etkinlik programı, kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.

İptal ve değişiklikler, ilgili yayınevi tarafından yapılmaktadır. İstenmeyen bir durumla karşılaşmamak adına güncel etkinlik programını kontrol etmeyi unutmayınız.
Fuar imza günleri programına nasıl ulaşabilirim?
Çukurova 17. Kitap Fuarı’na ait imza günleri programı, kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.

İptal ve değişiklikler, ilgili yayınevi tarafından yapılmaktadır. İstenmeyen bir durumla karşılaşmamak adına güncel etkinlik programını kontrol etmeyi unutmayınız.
Fuar’a hangi yayınevleri katılım sağlıyor?
Çukurova 17. Kitap Fuarı, on binlerce kitapseveri çeşitli yayınevi, dernek ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya getiriyor. Çukurova 17. Kitap Fuarı’na ait katılımcı listesi kesinleştiğinde ana sayfada ve sosyal medya hesaplarımızda duyurulacaktır.
Fuar’da hangi tür yayınları bulabilirim?
Çukurova 17. Kitap Fuarı’nda farklı türlere sahip kitapları, süreli yayınları, gazete ve dergi yayınlarını, fanzinleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.
Fuar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum. Ne yapmalıyım?
Çukurova 17. Kitap Fuarı hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki kanallar aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
E-Mail: kitapfuari@tuyap.com.tr
Telefon: 0 (322) 256 90 90 - 0 (212) 867 11 00