ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile 7 Ocak 2017 Cumartesi günü açılan Çukurova 10. Kitap Fuarı okurların ilgisiyle ilk dört günü geride bıraktı.

Çukurova Kitap Fuarı, onuncu yılında çok sayıda yazarı konuk etmeye devam ediyor.  15 Ocak 2017 Pazar akşamına kadar devam edecek fuarda; 11 Ocak Çarşamba günü Ferda İzbudak Akıncı, 12 Ocak Perşembe günü ise Çiğdem Gündeş çocukların katılımıyla söyleşilerde yer alacak. 13 Ocak Cuma günü Işık Öğütçü’nün katılacağı Orhan Kemal söyleşisi,  Sis Çanı Yayınları tarafından Demirtaş Ceyhun üzerine bir panel ve Şeyhmus Diken’in konuşmacı olarak katılacağı Ahmed Arif 90 Yaşında paneli düzenlenecektir. Fuarda 14 Ocak Cumartesi günü ise Canan Karatay, Sinan Meydan, Murat Tavlı, Talha Uğurluel, Koray Yersüren ve Zeynep Sey söyleşilerde okurlarıyla buluşacak. 15 Ocak Pazar günü ise Azra Kohen, Ahmet Şimşirgil, Ataol Behramoğlu, İhsan Eliaçık ve İsmail Saymaz okurlarıyla söyleşecek.

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova 10. Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Son gün kapanış saati ise 19.00’dur.
 
Saygılarımızla,
TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş.


 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN