ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI SONA ERDİ

Çukurova 10. Kitap Fuarı, 15 Ocak 2017 Pazar akşamı saat 19.00’da 265 bin okurun ziyaretiyle sona erdi.

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

7 Ocak Cumartesi günü Adana'da kapılarını açan Çukurova 10. Kitap Fuarı okurların ilgisiyle ilk dört günü geride bıraktı. Fuar, 15 Ocak Pazar akşamına kadar çok sayıda yazarı konuk etmeye devam ediyor.  

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile 7 - 15 Ocak 2017 tarihleri arasında düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, bugün saat 12.00’de kapılarını açtı.

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI YARIN AÇILIYOR

Çukurova Kitap Fuarı, 7 Ocak 2017 Cumartesi günü (yarın) TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açarak 15 Ocak Pazar akşamına kadar kitapseverleri ağırlayacak. 

ÇUKUROVA 10. KİTAP FUARI KAPILARINI AÇIYOR

Çukurova Kitap Fuarı, 7 Ocak 2017 Cumartesi günü TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açarak 15 Ocak Pazar akşamına kadar kitapseverleri ağırlayacak. 

ÇUKUROVA KİTAP FUARI AÇILIYOR

Çukurova Kitap Fuarı, onuncu yılında çok sayıda yazarı konuk etmeye hazırlanıyor. Programda panel, söyleşi ve çocuk etkinliklerinden oluşan 70 kültür etkinliğine 300 yazar katılıyor.  

ÇUKUROVA KİTAP FUARI 10 YAŞINDA

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 7-15 Ocak 2017 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmaya hazırlanıyor.

ÇUKUROVA 9. KİTAP FUARI REKOR SAYIDA ZİYARETÇİNİN KATILIMIYLA SONA ERDİ

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 9. Kitap Fuarı, 17 Ocak 2016 Pazar akşamı saat 19.00’da 281 bin okurun ziyaretiyle sona erdi. 

ÇUKUROVA 9. KİTAP FUARI AÇILDI

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova 9. Kitap Fuarı, 09 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 12.00’de TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen törenle açıldı.